Regeneracja włosów pielęgnicą

REGENERACJA WŁOSÓW PIELĘGNICĄ – STUDIO FRYZJERSKIE SZCZECIN

W odpowiedzi na potrzeby klientek niezadowolonych z kondycji swoich włosów po wielokrotnych farbowaniach czy innych zabiegach chemicznych lub też codziennym wystawianiu włosów na działanie czynników zewnętrznych, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty nowy zabieg pielęgnacyjny – regeneracja włosów pielęgnicą.
Na pomoc zmęczonym włosom przychodzi innowacyjne urządzenie, które wyglądem przypomina prostownicę, natomiast emituje promienie podczerwone, które stymulują krążenie krwi skóry głowy dzięki temu włosy są intensywniej odżywiane, natomiast ultradźwięki rozbijają cząsteczki aplikowanych składników odbudowujących na mniejsze, dzięki temu są łatwiej wchłaniane i „wpompowywane” w głąb włosa. Efektem są odbudowane, gładkie i miękkie w dotyku włosy.

Regeneracja włosów pielęgnicą pomaga również „wtłoczyć” pigmenty głębiej we włosy, co powoduje wydłużenie trwałości koloru nawet o 55% – jest to polecane głównie przy odcieniach miedzianych i czerwonych, które najszybciej się wypłukują. Najlepsze efekty daje zabieg wykonany bezpośrednio po koloryzacji.

main_61933.107629.485x325c